LogomuzÜyeliklerimiz:HAKKIMIZDA

ALTAYLAR MEDİKAL

2007 yılında kurulan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli üretimi en ekonomik yoldan yapılmasını amaçlamaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız ürünlerini müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirir ve piyasaya sunar.

Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olup toplam kalite yönetimi esasına göre çaşıyoruz. Toplam Kalite Yönetimine göre müşterilerin beklediği kalite hedefine ulaşmak için gerekli olan çalışmalar tasarım aşamasından başlar; üretim, satış ve satış sonrası takip işlemleri ile devam eder. Bu yüzden müşteri ile olan iletişimimiz satıştan sonra da devam eder.Müşterilerimizin ürünlerle ilgili görüşleri, varsa önerileri bizim için önemlidir.

Firmamız satış politikası da bu temeller üzerine kurulmuştur. Satış için etkili tanıtım , kaliteli ve ekonomik ürünler ve kendimizi sürekli güncel tutmamız sayesinde geleceğin lider firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş stratejik ürünler üretmeyi kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği sektörde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.TESCİLLİ MARKALARIMIZ

We benefically touched to 3 million people.Devamı..