VİZYONUMUZ

Tüm yönetici ve çalışanlarımızla, Müşterilerimiz arasında karşılıklı güven ve saygıya dayalı ve profesyonel iş birliği içerisine girerek, ürünlerimizi kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile sunmak, gelişen sağlık sektörünün “Medikal” alanında her yönüyle örnek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak, Türkiye ve uluslar arası piyasada aranan bir isim olmaktır.

Tüm yönetici ve çalışanlarımızın katılımı ile müşteri memnuniyeti ve beklentileri esas alınarak taraflara güven esasına dayalı kaliteli hizmet ve ürün sunmaktır.

kalİte polİtİkamız

Hedefimiz, en yüksek kalite seviyesine erişmek ve firmamızda ISO 13485 Kalite Güvence Sistem Standartlarını uygulayarak etkinliğin devamlılığını taahhüt etmek ve ürünlerimize dünya pazarında kalıcı rekabet gücü kazandırmaktır.

Görev ve yetkileri ne olursa olsun, tüm çalışanlarımız kaliteden sorumludur.

Öncelikli görevimiz, ürünlerimizin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun şekilde üretimini sağlamaktır.

GURURLA SUNARIZ

Kaliteden ödün vermeden, sizin için sizle beraber….

Toplam Kalite Yönetimine göre müşterilerin beklediği kalite hedefine ulaşmak için gerekli olan çalışmalar tasarım aşamasından başlar; üretim, satış ve satış sonrası takip işlemleri ile devam eder.

Firmamız satış politikası da bu temeller üzerine kurulmuştur. Satış için etkili tanıtım , kaliteli ve ekonomik ürünler ve kendimizi sürekli güncel tutmamız sayesinde geleceğin lider firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.