We Do
care about your health


How To
have a healthy life


Providing
the best health solutions

SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ

Altaylar MeDİkal

2007 yılında kurulan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli üretimi en ekonomik yoldan yapılmasını amaçlamaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız ürünlerini...

SAĞLIĞINIZ İÇİN ÜRETİYORUZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hedefimiz, en yüksek kalite seviyesine erişmek ve firmamızda ISO 13485 Kalite Güvence Sistem Standartlarını uygulayarak etkinliğin devamlılığını taahhüt etmek ve ürünlerimize dünya pazarında kalıcı rekabet gücü kazandırmaktır.

Görev ve yetkileri ne olursa olsun, tüm çalışanlarımız kaliteden sorumludur

Öncelikli görevimiz, ürünlerimizin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun şekilde üretimini sağlamaktır.

Devamı..

BİZİ İZLEMEYE SABIRLA DEVAM EDİNİZ......

Altaylar Medikal ARGE ve inovasyon faliyetlerinde Ülkemizin dışa bağımlı olduğu ürün gruplarının üretimini gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra özellikle genel cerrahide kullanılan fıtık bariyerlerine Dünyada ilk olacak bir ürün grubu ekleme çalışmalarına devam etmektedir.

Bu faliyetlerde alanında uzman doktoralı araştırmacıların kontrolünde TÜBİTAK gibi uzman kuruluşlarla işbirliği içerisindedir.

Devamı..

TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ VE ALTAYLAR MEDİKAL FİRMASI ARASINDA İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI…

Medikal pazarın büyüklüğüyle doğru orantılı olarak rekabetin de gün geçtikçe arttığı dünyada, ülkemizin de yer alabilmesi için yenilikçi ve teknolojik biyo malzemelerin geliştirilmesi konusunda TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve Altaylar Medikal firması arasında, TEYDEB 1505 Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı kapsamında TÜBİTAK MAM’ın ilk işbirliği sözleşmesi imzalandı.

Devamı..

ALTAYLAR MEDİKAL SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR...

Altaylar Medikal, Ankara amatör kümede mücadele veren Çayyoluspor klübüne Sponsor oldu...

Devamı..

Son Haberler

Basın Duyurusu

Son zamanlarda gazetelerde öne çıkan ve ülkemizde daha önce hiç kullanılmamış ve bilinmiyormuş, Türkiye’de İlk gibi gösterilen kanama durdurucu ürünlerle ilgili yapılan haberleri şaşkınlıkla takip etmekteyiz.

2011-2012 İhracat

Üretimini yaptığı ürünlerin %75 ini 40 farklı ülkeye devamlı ihraç eden Altaylar Medikal, İKMİB tarafından açıklanan 2011 yılı ihracat sıralamasında İlaç ve Eczacılık kategorisinde 89. Sırada yer aldı.

Her zaman en iyiyi sizler için üretiyoruz.

27-28 Nisan, 2013

Intercontinental Kongre Merkezi, Frankfurt – Almanya

2013 Yılında Altaylar Medikal olarak Altın kategorisinde İntercontinental Kongre merkezinde düzenlenen törenle Uluslararası Avrupa Kalite ödülümüzü aldık.

Liderler tarafından liderlere verilen ödül olarak bilinen IAE, geçtiğimiz 25 yıl içinde 100'ü aşkın ülkede ödüle lâyık bulunan şirketlerin değerlerini artırdığı ve konumlarını güçlendirdiği Uluslararası BID Kalite Ödülü ve "Quality Mix Plan"e odaklanan Business Initiative Directions (BID) tarafından verilmektedir.

02 Ağustos 2012

AR & GE ekibimizin üzerinde çalıştığı projeler uluslar arası dergilerde yayınlanmıştır. Ekibimizi kutlarız.