ÖNE ÇIKANLAR..

Aktif olarak, biyomedikal alanda artan ihtiyaçları ve eğilimleri karşılamak için yeni stratejik ürünler geliştirmekteyiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bünyemizde bulunan ürün ve ürün grupları tamamen kendi üretimimizdir.

ÜRÜNLERİMİZ

CERRAHİ BEYİN PEDİ

Paha ® Nörocerrahi Pedleri, % 100 yüksek kalite doğal liflerden üretilmiştir.

Paha ® Nörocerrahi Pedleri dokunun korunmasında, Nörocerrahi ve diğer operasyonlarda oluşan sıvı emiliminde kullanılır.

Bütün Nörocerrahi Beyin Pedleri cerrahi operasyonda, kullanılan miktarı teyit etmek için sütur takip ipleri ile sabitlenmiştir.

POLİPROPİLEN MESH

Paha ® Polipropilen Mesh monofilamen yapıda olup absorbe olmayan, steril, gözenekli ve vücut ile biyo-uyumlu olan cerrahi malzemedir.

Özel dokuma yapısı sayesinde esnektir ve her türlü şekil değişikliğinden sonra ilk haline gelir ve yapısını korur. Laparoskopik uygulamalarda kullanım kolaylığı sağlar.

Paha ® Polipropilen Mesh yumuşak dokusu sayesinde uygulanan bölgede hasta tarafından hissedilmez, fıtık tamiri uygulamalarında ve diğer yumuşak doku takviyelerinde kullanıma elverişlidir. Doku ile bütünleşmede ve uygulama bölgesinde yüksek görüş imkânı sağlaması ideal özeliklerindendir. Paha ® Polipropilen Mesh dokuması ideal yama özelikleri taşımaktadır, EO tekniği kullanılarak steril edilir.

EMİLEBİLİR KANAMA DURDURUCU ( OKSİDE REJENERE SELÜLÖZ)

PAHACEL® Emilebilir Hemostatlar, rejenere selülözün kontrollü oksidasyonu sonucu elde edilen steril düz örgü kumaş yapısında ürünlerdir.

Hemostat materyal beyaz soluk sarı renkte dökümlü olup karamelimsi aromalıdır; güçlü ve süturlenebilir veya yıpranmadan kesilebilir özelliğe sahiptir. Zamanla hafif bir renk değişikliği olmasına rağmen, renk değişimi ürünün performansını etkilemez.

PAHACEL Emilebilir Hemostat cerrahi operasyonlarda diğer bilinen prosedürlerin etkisiz yada uygulanamaz olduğu kapiler,venöz ve küçük arteriyel kanamaların kontrol ve durdurulmasında yardımcı olarak kullanılır.

Devamı..EMİLEBİLİR KANAMA DURDURUCU ( JELATİN TOZ KANAMA DURDURUCU)

PAHACEL® Jelatin Hemostat kanayan yüzeylerde hemostatik amaçlı kullanılan bir emilebilir jelatin tozdur. PAHACEL® Jelatin Hemostat bej rengi görünümde ve sığır derisiden elde edilmiş gama sterilize edilmiş bir tozdur.

EMİLEBİLİR KANAMA DURDURUCU ( JELATİN SPONGE KANAMA DURDURUCU)

PAHACEL® Jelatin Hemostat kanayan yüzeylerde hemostatik amaçlı kullanılan bir emilebilir kanama durdurucudur. PAHACEL® Jelatin Hemostat sünger görünümünde ve sığır derisiden elde edilmiş gama sterilize edilmiş bir üründür.

EMİLEBİLİR KANAMA DURDURUCU (KOLAJEN KANAMA DURDURUCU)

PAHACEL® Kolajen Hemostat kanayan yüzeylerde hemostatik amaçlı kullanılan bir emilebilir kanama durdurucudur. PAHACEL® Kolajen Hemostat sünger görünümünde ve özel tekniklerle elde edilmiş gama sterilize edilmiş bir üründür.

EMİLEBİLİR KANAMA DURDURUCU ( KİTOSAN KANAMA DURDURUCU)

PAHACEL® Kitosan Hemostat kanayan yüzeylerde hemostatik amaçlı kullanılan bir emilebilir kanama durdurucudur. PAHACEL® Kitosan Hemostat sünger ve toz görünümünde ve özel tekniklerle elde edilmiş gama sterilize edilmiş bir üründür.

Çok çeşitli biyomedikal kullanımları geliştirilmektedir.

Göz Pedi, Fındık Tampon ve Diğer Ürünler

Paha ® marka Fındık Tamponlar 100% Pamuk gazlı bezden üretilmekte olup çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

Paha ® marka Göz Pedleri 100% Kaliteli pamuk ve gazlı bezden imal edilmektedir. Ebadı 6,5 cm x 7.5 cm olup tekli ve / veya 100 lük paketlerde bulunmaktadır.